Yazıcılar Otel

Yazıcılar Otel ve Restaurant adı ile hizmet vermekte olan işletmemiz Kocaeli’nin Maşukiye Kasabası’nda bulunmaktadır. Maşukiye Sapanca Gölü’nün kıyısında ve Kartepe Dağı’nın eteklerinde bulunan konumu ile eşsiz bir doğaya sahiptir. Bu doğal güzelliklerinin yanında birçok doğa sporunu yapma imkânı da sunmaktadır. Hem su kayağı yapma hem de Kartepe Kayak Merkezi tarafından sunulan kış sporlarını deneme şansını aynı anda sunmaktadır.

0
Oda
Kapasite
0
Kral Dairesi

1992'den bugüne

Yazıcılar Otel

Bir yer düşünün ki; gözünüzün alabildiğine yeşili görsün, kulağınız şarıl şarıl şelale seslerini duysun… Ailesinizle, eşiniz dostunuz ile gidebileceğiniz sakin, huzurlu mekanlar arasında en köklü yapıya sahip. İster konaklayabilir, isterseniz kahvaltı veya akşam yemeği için tercih edebilirsiniz. Doğanın içine saklanmış yeni mimarisi ise görülmeye değer!

1992 yılında Yazıcılar Restaurant olarak hizmet vermeye başladık ve 2004 -2005 yılları arasında ise otelimiz faaliyete geçti. 26 oda, 75 kişi kapasiteli otelimizde 16 standart ve 10 tane süit oda bulunmaktadır. Bunların 2 tanesi kral odasıdır. Odalarımıza kahvaltı hizmetimiz dâhildir ve 08.00 -22.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 

ORGANİK KAHVALTI

Doğal Kahvaltının Adresi

Maşukiye, kahvaltı olarak çok önemli bir yer. Hemen hemen tüm yakın şehirler tarafından da tercih edilir. Bizim kahvaltımızın önemi; yöresel ve kaliteli ürünler tercih etmemiz, aynı zamanda serpme ve sınırsız olması. Yemek olarak ise bizim ilk çıkış noktamız olan alabalığımız mevcut, ızgaralarımız, kiremitte mantar ve peynir…   

Birçok okulla etkinliklerimiz oluyor; çocuklarla beraber doğa yürüyüşleri, dağda mangal ve kamp, yoga etkinliklerimiz, ATV organizasyonlarımız, safari kamyon turlarımız mevcut. 

 

TOPLANTI SALONLARI

Yazıcılar Otel

En modern mimariyi kullanarak yeni bir salon oluşturduk. Konaklama, kahvaltı veya yemek için bizi tercih eden müşterilerimizi burada ağırlayacağız ve aynı zamanda; toplantılar, iş yemekleri ve çeşitli organizasyonlara da yer vereceğiz.

 

Kullanılabilirliği Kontrol Edin

1 Oda , 1 Yetişkin , 0 Çocuklar
Odalar
Yetişkinler
Çocuklar