ENGLISH
Yazıcılar Otel&Restaurant Logo
KURUMSAL
Sapanca Gezilecek Yerler

Sapanca gezilecek yerler ya da İstanbul’a yakın gezilecek yerler araştırması yapıldığında Maşukiye beldesi ile karşılaşmanız sürpriz olmayacaktır. Güzel kasabamız aslında Sapanca’ya bağlı değil. Maşukiye Koceli’nin ilçesi olan Kartepe’ye bağlı durumda bulunuyor.

Tesisimiz Yazıcılar Otel & Restaurant da Maşukiye kasabasında yer alıyor. Zaten tesisimizin adına sadece ‘Sapanca gezilecek yerler’ araması ile değil ‘Sapanca otelleri’ ya da ‘Maşukiye konaklama tesisleri’ gibi aramalar ile de ulaşabilirsiniz. Otelimiz Sapanca Gölü’ne sadece 5 kilometre mesafede bulunuyor. Dolayısıyla keyifli bir yürüyüş ya da birkaç dakikalık araç yolculuğu ile otelimizden Sapanca Gölü’ne ulaşabiliyorsunuz. Dolayısıyla otelimizde konakladığınızda Sapanca Gölü ve etrafını gezme ve görme şansınız oluyor. Göl etrafında çay içip sohbet ederek iyi zaman geçirme olanağınız var. Tabi adrenalin tutkunları da göldeki su kayağı gibi deniz sporlarından yararlanma olanağına sahip olacaklar. Otelimizde konaklayan misafirler bu seçeneklerden faydalanmak için resepsiyonumuzdan bilgi ve yardım alabilirler. Otelimizde konaklayan misafirlerimiz kış mevsiminde de Kartepe Kayak Merkezi tarafından sunulan kış sporlarını yapma olanağı bulacaklar. Kartepe Kayak Merkezi, Yazıcılar Otel ve Restaurant’a 15 kilometre mesafede bulunuyor.  Misafirlerimizin bu olanaktan faydalanması için gerekli olan malzemeleri, kıyafetleri ve ulaşımı sağlıyoruz.

Tabi internette Sapanca gezilecek yerler araması yaptığınızda farklı sonuçlarla da karşılaşacaksınız. Örneğin serpme yayla kahvaltısı gibi bir başlıkla karşılaşmanız ve bu kahvaltıyı denemenizin tavsiye edilmesi sürpriz olmayacak. Aslında bahsedilen kahvaltının da Maşukiye’de hazırlandığını, sunulduğunu öğreneceksiniz. Yazıcılar Otel & Restaurant bünyesinde bulunan 3’ü iç mekân biri dış mekân olmak üzere toplam dört restoranımızda Meşhur serpme yayla kahvaltısının yanı sıra ülkemizin en lezzetli alabalıklarının ve çeşitli güveç lezzetlerinin sunulduğunu görebilirsiniz. Üstelik tesisimiz İstanbul’a araçla sadece 1,5 saat gibi bir mesafede bulunduğu için tüm İstanbul’luları, Kocaeli ve Sakarya sakinlerini de tesisimizdeki lezzetleri denemeye davet ediyoruz. Tesisimizde konaklamıyor olsanız bile restoranlarımızda sunulan bu lezzetleri tatmak ve eşsiz doğa ortamının tadını çıkartmak farklı ve keyif verici bir deneyim olacaktır. Sonuç olarak herkesi tesisimize bekliyor ve bu ziyaretin sonucundan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

MAŞUKİYE KASABASI Kartepe - KOCAELİ
TEL : 0262 354 29 00 / E mail : bilgi@yazicilarotel.com.tr
Her Hakkı Saklıdır Copyright © 2013
 
 
 
 
 
 
Yazılım & Hosting : Erasoft