ENGLISH
Yazıcılar Otel&Restaurant Logo
KURUMSAL
Sapanca Kahvaltı

Sapanca otelleri için araştırma yaptığınızda sıklıkla Sapanca kahvaltı ya da Sapanca serpme kahvaltı gibi sözcük grupları ile karşılaşacaksınız. Bunun nedeni ise verilen köy kahvaltısının birçok yöredeki kahvaltılardan hatta ana yemeklerden daha zengin olmasıdır. Tesisimiz Yazıcılar Otel & Restaurant bünyesinde sunulan birçok imkânın yanı sıra Meşhur serpme yayla kahvaltısını deneme şansını da bulacaksınız. Ünü tüm Türkiye tarafından bilinen kahvaltı menümüzde peynir ve zeytin çeşitlerini, söğüş ve acılı ezmeyi, tereyağı, ev reçeli bal-kaymak, çikolata, mevsim helva, fındık ezmesi gibi çok zengin bir içerik bulacaksınız. Kahvaltıda meyve tabağı, kızarmış ekmek ve demlik çay servisinden de yararlanabileceksiniz. Ayrıca kiremitte köy peyniri, kiremitte yumurta, patates kızartması ve sigara böreği gibi sıcak çeşitlerimizi de kahvaltıda deneme olanağınız olacak. Bahçe restoranımızda ailenizle ya da misafirlerinizle birlikte eşsiz bir doğa manzarası içinde bu kahvaltı keyfini sürmeniz mümkün olacak. Üstelik tesisimiz İstanbul’a sadece 1,5 saat ve İzmit ve Adapazarı’na ise yarım saat gibi bir uzaklıkta bulunuyor. Yani tesiste konaklayan misafirlerimizin yanı sıra diğer kişiler de restoranımızda sunulan serpme kahvaltımızı ya da alabalık çeşitlerimizi veya güveçte sunulan diğer lezzetlerimizi denemek için tesisimize uğrayabilirler.

Tabi Sapanca kahvaltı ya da serpme kahvaltı olarak isimlendirilebilen bu keyif tesisimizin tek özelliği değil. Otelimiz Kartepe Kayak Merkezi’ne 15 kilometre ve Sapanca Gölü’ne 5 kilometre mesafede bulunuyor. Dolayısıyla mevsime göre hem kış sporlarını hem de deniz sporlarını yapma olanağı sağlıyoruz. Tesisimizde konaklayan misafirlerimiz bu aktivitelere katılmak için gerekli olan malzemeleri otelimizden temin edebilme ayrıcalığına kavuşacaklar. Ayrıca Sapanca Gölü etrafına yapılacak olan geziler, yürüyüş parkurları, otelimiz tarafından sunulan paintball aktivitesi, şoförlü jipler ya da ATV araçlar ile eşsiz doğada yapabileceğiniz safariler de diğer etkinliklerimiz içinde bulunuyor. Yani doğa sporlarına düşkün, macera ve aksiyon arayan misafirlerimizi fazlasıyla tatmin edebilecek olan etkinlikler sağlıyoruz. Doğa içinde kafasını dinlemek isteyen, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen konuklarımız da aradıklarını bulacaklardır.

Sonuç olarak Sapanca kahvaltı sözcük grubunu takip ederek tatmin edici bir hizmet veren Yazıcılar Otel & Restaurant tesisimize ulaşabilirsiniz. Otelimizde konakladığınızda odalarımızda ve tesisimizde sunulan bütün imkânları değerlendirme olanağınız olacak. Ki bu imkânların çoğunluğu çok yıldızlı oteller tarafından verilen hizmete eş değer olarak kabul edilebilir. Üstelik bu olanakları çok makul fiyatlar ile değerlendirme şansınız olacak. Kısaca söylemek gerekirse kaliteli hizmet almak isteyen, değişik aktivitelerden faydalanmak isteyen, farklı lezzetleri tatmak isteyen bütün dostları tesisimize bekliyoruz. Bir kere otelimizde konakladıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir alışkanlık haline dönüşeceğini garanti edebiliriz. Web sitemizdeki ‘iletişim ve ulaşım’ sekmesini tıklayarak iletişim bilgilerimize ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Herkesi otelimize davet ediyor ve pişmanlık duymayacağınız bir deneyim yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

MAŞUKİYE KASABASI Kartepe - KOCAELİ
TEL : 0262 354 29 00 / E mail : bilgi@yazicilarotel.com.tr
Her Hakkı Saklıdır Copyright © 2013
 
 
 
 
 
 
Yazılım & Hosting : Erasoft