ENGLISH
Yazıcılar Otel&Restaurant Logo
KURUMSAL
Sapanca Otelleri

Otelimiz Kocaeli iline bağlı olan Kartepe ilçesinin Maşukiye Kasabası’nda bulunmaktadır. Konumu ile eşsiz bir yerde bulunmaktadır. Tesisimiz kış sporlarını yapabileceğiniz Kartepe Dağı’nın eteklerinde ve Sapanca Gölü’ne de sadece 5 km. mesafede yer alıyor. Dolayısıyla tesisimizin adını hem Sapanca otelleri arasında hem de Kartepe/Maşukiye otelleri arasında görebilirsiniz.

Yazıcılar Otel & Restaurant tesisinden yararlanmak istediğinizde birçok imkânı da elde etmiş olacaksınız. Kış mevsiminde 15 kilometre mesafede bulunan Kartepe Kayak Merkezi’nden faydalanma olanağınız bulunuyor. Otelimizde konaklayan müşterilerimiz için bu tesise ulaşım için gerekli olan servisi, kış sporları için gerekli olan elbiseleri ve kayak takımlarını, kayak derslerini ve skipas yani pistlere geçiş biletini sağlıyoruz. Kartepe Dağı’nın zirvesine en kolay şekilde Maşukiye’den ulaşılabildiği ve gerekli olan malzemeler sağlandığı için sorunsuz bir tatil geçirebilirsiniz.

Sapanca otelleri arasında ismimizin geçmesine neden olan ise Sapanca Gölü’ne çok yakın bir mesafede bulunmamız ve buradaki su sporları imkânlarından faydalanmanızı sağlamamız. Sapanca Gölü’nde su kayağı yapmak isteyen misafirlerimiz otelimizde verilen hizmetten faydalanabilirler. Ayrıca Sapanca Gölü etrafında gezi yapmak ve vakit geçirmek istediğinizde de otelimizde verilen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Yazıcılar Otel & Restaurant tesisinde konaklayan misafirlerimiz bunların dışındaki aktivitelere de katılabilirler. Örneğin muhteşem doğa içinde yürüyüş yapabilir ya da Ormanımızda düzenlediğimiz paintball etkinliğinden yararlanabilirsiniz. Yine orman içinde şoförlü jiplerle yapılan safariye katılabilir ya da bu geziyi ATV araçları ile de yapabilirsiniz.

Tesisimizdeki odalarımız ise toplam 26 odadan oluşmaktadır. Bunun içinde standart odalarımız, süitlerimiz, 1’er tane aile süitimiz ve kral dairemiz bulunuyor. Odalarımızın tamamında merkezi ısıtma, TV, oda servisi, minibar, direkt telefon, uydu yayını, saç kurutma makinesi ve internet bağlantısı gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca tesisimizde konaklayan misafirlerimiz kuru temizleme, ütü, çamaşır, toplantı salonu, şarküteri, hediyelik eşya mağazası, mescit, otopark, çocuk parkı gibi diğer hizmetlerden de faydalanabilirler.

Konaklayan misafirlerimiz ve dışarıdan tesisimizi ziyaret eden misafirlerimiz için yeme-içme imkânları da sorun olmayacak. Tesisimiz bünyesinde üç tanesi iç mekânda bir tanesi dış mekânda bulunmak üzere dört tane restoran yer almaktadır. Bu restoranlarımızda ala carte olarak servis edilen yemeklerden tatma olanağı bulacaksınız. Tesisimizde favori yemeklerimiz ise Türkiye’nin en lezzetli alabalığı olarak bilinen alabalık ve meşhur Maşukiye serpme yayla kahvaltısı olarak kabul edilebilir. Yok yok diyebileceğimiz ünlü köy kahvaltımızın ve güveçte odun ateşinde pişirdiğimiz alabalığın tadına bakmanızı öneririz. Ayrıca güveçte kaşarlı mantar, güveçte köfte, güveçte köy peyniri, güveçte tavuk gibi lezzetler de denemeniz gereken yemeklerimiz arasında bulunuyor.

Sonuç olarak Sapanca otelleri ve Kartepe/Maşukiye otelleri tarafından verilen hizmetler içindeki en kaliteli ve makul fiyatlı hizmete ulaşmak için tesisimize uğramalısınız. Hem aksiyon tutkunları hem de sakin bir tatil geçirmek isteyen kişiler için çok uygun seçenekler sunmaktayız.

MAŞUKİYE KASABASI Kartepe - KOCAELİ
TEL : 0262 354 29 00 / E mail : bilgi@yazicilarotel.com.tr
Her Hakkı Saklıdır Copyright © 2013
 
 
 
 
 
 
Yazılım & Hosting : Erasoft