ENGLISH
Yazıcılar Otel&Restaurant Logo
KURUMSAL
Maşukiye Alabalık Vadisi

Her yörenin kendisine özgü bazı özellikler ile ünlü olduğunu görebilirsiniz. Maşukiye’nin ise birçok özelliği arasında ülkedeki en lezzetli alabalıkları yiyebileceğiniz yer olması ve ünlü Maşukiye serpme yayla kahvaltısı öne çıkıyor. Maşukiye Alabalık Vadisi ismi de bu özellikler tarafından vurgulanan konular nedeni ile öne çıkıyor. Vadinin içinde tertemiz bir hava, Yazıcılar deresi ve ufak çağlayanlar, alabalık restoranları dikkat çekiyor. Yazıcılar Otel & Restaurant da bu vadide bulunuyor ve söz konusu lezzetleri kaliteli bir hizmet eşliğinde aynı zamanda makul fiyatlar ile sunuyor.

Maşukiye Alabalık Vadisi ismi dikkat çekici olsa da tesisimizde daha farklı imkânlardan da faydalanabiliyorsunuz. Yazıcılar Otel & Restaurant Sapanca Gölü’ne ve Kartepe Dağı’na araçla dakikalar ile ifade edilebilecek ve yürüyerek de ulaşılabilecek bir mesafede bulunuyor. Dolayısıyla mevsime göre hem kış sporlarını hem de deniz sporlarını yapmanızı sağlayabilecek olan eşsiz bir konumda yer alıyoruz. Üstelik vadinin inanılmaz doğası ve temiz havası da bu imkânlardan keyif içinde faydalanmanıza yardımcı oluyor. Bu imkânlara ulaşmak için katlanacağınız maliyet ise diğer tatil yörelerine göre çok daha hesaplı bir seviyede bulunuyor. Ailenizle ya da dostlarınızla sakin bir tatil geçirmek istediğinizde de tesisimizden faydalanabilirsiniz, macera ve aksiyon dolu bir tatil geçirmek istediğinizde de otelimizde konaklayabilirsiniz. Sapanca Gölü ve Kartepe Kayak Merkezi’nin sunduğu olanakların yanı sıra otelimizde paintball, ATV ya da jiplerle safari, doğa yürüyüşleri gibi aktiviteler istediğiniz türden bir dinlenme ve zevkli zaman geçirme olanağı sağlayacaktır. Otelimizde bu aktiviteler için gerekli olan malzemeleri ve diğer ekipmanı temin ediyoruz. Misafirlerimiz bu aktiviteleri denemek için zorluk çekmek zorunda kalmayacak.

Sonuç olarak herkesi Maşukiye Alabalık Vadisi ve Yazıcılar Otel & Restaurant tarafından sunulan imkânlardan yararlanmaya davet ediyoruz. Üstelik Maşukiye İstanbul’a araçla 1,5 saat, İzmit ve Adapazarı’na yarım saat mesafede bulunuyor. Vadiye ve tesisimize kolay bir şekilde ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetin keyfini sürebilirsiniz. Bu deneyim herkesin hayatında en azından bir kez edinmesi gereken bir tecrübe olarak kabul edilebilir.

MAŞUKİYE KASABASI Kartepe - KOCAELİ
TEL : 0262 354 29 00 / E mail : bilgi@yazicilarotel.com.tr
Her Hakkı Saklıdır Copyright © 2013
 
 
 
 
 
 
Yazılım & Hosting : Erasoft